جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

برخی از خانم ها تغییری در سلامت زنان خود را احساس می کنند اما از صحبت کردن در مورد آن، حتی با پزشک خود خجالت می کشند. اما اگر بدانند مطرح کردن آن چقدر به آنها کمک می کند حتما با پزشک خود زودتر درمیان می گذارند. اگر در واژن خود تغییرات ناراحت کننده ای را تجربه می کنید ، نیازی نیست که در سکوت رنج ببرید. برای بازگرداندن سلامت واژن و بازپس گیری زندگی عادی خود ، با جراح زیبایی زنان در مورد جوانسازی واژن با لیزر MonaLisa Touch صحبت کنید.در واقع یکی از روش های درمانی که منجر به زیبایی در ناحیه تناسلی نیز می شود انجام لیزر مخصوص ژنیتال به نام مونالیزا تاچ است . در اینجا می خواهیم به طور مفصل به این موضوع بپردازیم .

درمان آتروفی واژن با لیزر مونالیزا

هنگامی که سطح استروژن کاهش می یابد – خواه ناشی از یائسگی ، افزایش سن یا بعد از درمان سرطان سینه آتروفی واژن اتفاق می افتد که علائم آن شامل خشکی واژن ، سوزش ، خارش و مقاربت دردناک می باشد. این تغییرات می تواند زندگی عادی زن را تحت تأثیر قرار دهد.زنانی که با این مشکلات روبرو هستند ، مجبور نیستند برای همیشه با آنها زندگی کنند! یک روش درمانی با لیزر برای کمک به ترمیم سلامت واژن وجود دارد این روش که غیر تهاجمی است ،  مورد تایید FDA آمریکا است  و عوارض جانبی ندارد این لیزر به نام مونالیزا تاچ MonaLisa Touch شناخته شده است و بسیاری از بیماران بعد از طی دوره درمانی موفقیتهای زیادی داشته اند.

لیزر مونالیزا تاچ چگونه منجر به جوانسازی واژن می شود؟

یک لیزر دی اکسید کربن CO2 است که به طور خاص برای معالجه بافت واژن طراحی شده است. مشابه روشهای لیزر صورت ، این روش با استفاده از لیزر برای ایجاد میکرو ساییدگی یا خراش های ریز در دیواره واژن ، که باعث تحریک رشد رگ های خونی جدید می شود، استفاده می شود . این لیزر به آرامی پالسهای انرژی را به دیواره واژن منتقل می کند و کلاژن های پوست این ناحیه را تحریک می کند. در طی این درمان ، یک پروب واژینال ، مانند معاینه روتین زنان ، داخل واژن می شود. این عمل حدود ۵ دقیقه طول می کشد و عملا بدون درد است. بافت واژن با تحریک دیواره آن شروع به تولید کلاژن جدید و با ایجاد سلول های جدید منجر به جوانسازی واژن می شود . بیشتر خانمها بعد از اولین درمان خود احساس تغییر می کنند ، اما معمولاً ۳ درمان هر ۶ هفته یکبار برای نتایج بهینه انجام می شود.

عکس-جوانسازی-واژن-با-لیزر-مونالیزا

عکس-جوانسازی-واژن-با-لیزر-مونالیزا

آیا درمان با لیزر مونالیزا برای آتروفی واژن ایمن است؟

یکی از مهمترین مزایای لیزر مونالیزا تاچ این است که نیازی به بیهوشی ندارد و بیشتر بیماران می توانند بعد از انجام یک جلسه درمان ، زندگی عادی خود را از سر بگیرند. عوارض جانبی برای زنانی که تحت لیزر درمانی قرار دارند گزارش نشده است. بندرت عوارض جزئی شامل خارش ، سوزش ، قرمزی یا تورم بلافاصله پس از انجام این عمل باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 8 =